Akıllı Saat u8 Smart Watch Android ios Uyumlu Dokunmatik Ekran

Marka : Diğer

Kategori : Akıllı Saat

Ürün ID : 15778

(0) Yorum yapıldı
FİYATI : 54.90 TL
Akıllı Saat u8 Smart Watch Android ios Uyumlu Dokunmatik Ekran (376509069)
Kargo Verilme Süresi 1 Gün
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
 MASTEK U8 akıllı saat, akıllı telefonunuzda yaptığınız çok sayıda işlevi yerine getirebilir ve Bluetooth yoluyla telefonunuza bağlanabilirsiniz. 


Akıllı saati, akıllı telefonunuza bluetooth ile eşledikten sonra, telefon rehberinizi aktarabilir, gelen çağrıları yanıtlayabilir, arama yapabilirsiniz. İlgili uygulamaları(ANDROİD İÇİN) yükleyerek, mesajlarınızı, facebook, gmail bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz kronometre ve alarm olarak kullanabilirsiniz.


U8 akıllı saat, trafikte araba kullanırken sıklıkla telefonla konuşmak zorunda kalan, ya da yürüyüş yaparken telefonu cebinden çıkarmak istemeyenler kullanıcıların hayatını kolaylaştıracaktır.


U8 akıllı saat, telefonunuzdan uzaklaşınca veya çalındığında sizi uyararak kaybolmasını önler, Telefonunuza kolaylıkla yükleyeceğiniz uygulamayla kilonuzu kalorinizi rahatlıkla kontrol altına alabilir sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.NOT: ANDROİD İÇİN GEREKLİ UYGULAMAYI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRİSNİZ.

https://Bit.ly/u8saat  


NOT: ANDROİD İÇİN GEREKLİ UYGULAMAYI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRİSNİZ. Akll-Saat-Bluetoothlu-Smart-Watch-os-Android-Uyumlu-126778745809   Akıllı Saat Bluetooth Bağlantı Talimatları(Android Cihazlar İçin)

İlk olarak bildirimleri almak için Google Play Store dan "BTNotification.apk" programı yüklediğinizde,

SMS, LINE, Facebook,gmail, Facebook Mesaj , hava tahminleri gibi uygulamalarda bildirim almaya başlayacaksınız.

Akll-Saat-Bluetoothlu-Smart-Watch-os-Android-Uyumlu-126778745809

"BT Notification.apk" yükledikten sonra Akıllı Saatten Akıllı telefonunuza bluetooth bağlantı kurmamız gerekmektedir.

Cep telefonuzun bluetooth seçeneğinin görünür ve açık olduğundan emin olduktan sonra bağlantı için, akıllı saat açıldıktan sonra ana ekrandaki bluetooth simgesine dokunarak açalım.“Yeni sorgu Cihazı” yada ”Searce new device” seçeneğini dokunarak seçelim. Taramalardan telefonunuzu bulup bağlanı ”connect” seçin  telefonunuzdan ve saatten gelen uyarılar(rehber sekranizasyon, senkron tarih ve saat işlevleri), için evet seçeneğini kullanın. Böylece saat ve telefonunuz senkronizasyon yapmış olacak.

Not: Cihaz resetleme şifresi: 1122

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Bix Myband Çok Fonksiyonlu Renkli Ekran Akıllı Bileklik SB-03
109.50 TL
M4 Akıllı Saat Özellikli Akıllı Bileklik Band M4 Renkli Ekran
47.50 TL
Size bir kampanya haberimiz var!